خانه

Henan Yuda Crystal Co.,Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

Yuda Crystal یکی از برجسته ترین شرکتهای تولید الماس در آزمایشگاه در جهان است که عمدتا در زمینه های مختلف فعال است: تولید و فروش الماس آزمایشگاه با کیفیت Gem (شامل HPHT و CVD) ، تولید و فروش الماس لهستانی آزمایشگاهی ، تولید الماس آزمایشگاهی با درجه صنعتی HPHT و CVD تولید و عمده فروشی.ما یک بازیگر اصلی در تجارت الماس آزمایشگاهی هستیم که مشتری های عادی داریم.شهرت ما در بازار الماس آزمایشگاهی بر اساس کیفیت و کمیت پایدار است.

ما می توانیم لوازم مداوم را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و طیف کاملی از دسته محصولات را از نظر اندازه ، کیفیت و کمیت به آنها ارائه دهیم.

اولویت ما در همه زمان ها استفاده از منابع قابل توجه ما برای ارائه مداوم در جهت موفقیت و رشد مشاغل مشتری است.

این فداکاری با روابط پایدار با مشتریان و شرکای ما بر اساس تعهد متقابل ، اعتماد و صداقت پاداش می گیرد.

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت هنان یودا کریستال ، با مسئولیت محدود یک شرکت تولید الماس آزمایشگاهی بین المللی است که در سال 2016 تاسیس شده است. یودا کریستال به دلیل تولید و تولید الماس های خشن HPHT و CVD در آزمایشگاه و همچنین تولید ، فروش و فروش عمده و خرده فروشی الماس و جواهرات صیقل یافته آزمایشگاهی شناخته شده است. . یودا کریستال یکی از بازیگران اصلی در صنعت تسهیل تأمین منابع الماس خشن در آزمایشگاه است. یودا کریستال بهترین کیفیت الماس آزمایشگاهی را برای مشتریان در سراسر جهان فراهم می کند.

Henan Yuda Crystal Co.,Ltd
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

صادر کننده

فروشنده

مارک های : کریستال یودا

تعداد کارمندان : 10~50

فروش سالانه : 50 Million-200 Million

سال تاسیس : 2016

صادرات کامپیوتر : < 10%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Henan Yuda Crystal Co.,Ltd گواهینامه ها چین Henan Yuda Crystal Co.,Ltd گواهینامه ها چین Henan Yuda Crystal Co.,Ltd گواهینامه ها چین Henan Yuda Crystal Co.,Ltd گواهینامه ها چین Henan Yuda Crystal Co.,Ltd گواهینامه ها